Kvalitní pyžamo je základ dobrého spánku

Mnoho lidí podceňuje výběr pyžama, přitom je to oblečení, ve kterém trávíme všichni spoustu času. Na co si při výběru toho správného pyžama dát pozor? Poradíme vám! Dámská, pánská i dětská pyžama by měla být především navržena a ušita tak, aby nikde nebylo nic navíc, aby nás nikde nic netahalo ani neškrtilo. Velice důležitý je samozřejmě také použitý materiál, ze kterého je pyžamo ušito. Ideální je použití přírodních materiálů, tak aby bylo pyžamo vhodné také pro alergiky. Nejčastěji používaná a stále velice oblíbená je bavlna, která může být zkombinována s nízkou příměsí lycry. Ta zajistí větší jemnost a lehkost.

9535 dark_grey+9518 red (2)+

Jaké pyžamo budeme nosit, záleží také na ročním období. Zatímco např. flanelové pyžamo dokonale zahřeje v zimě, v letních měsících potřebujeme absolutní opak. Léto si žádá lehčí a vzdušné materiály, které budou podporovat cirkulaci vzduchu a nezapomenou ani na atraktivní vzhled. Např. satén je pro horké letní noci zcela ideální, neboť nehřeje pokožku. Je to lesklý a hladký materiál, který představuje luxus a jemnost. Je příjemný na dotek, za což vděčí hedvábí nebo umělým hedvábným vláknům, ze kterých může být vyroben. Je jako stvořený do letní ložnice, jelikož nejen, že dodá vzdušnost a lehkost, ale také atraktivitu a luxus.

escora-white

V naší nabídce www.pradlo-elegant.cz naleznete také dětská pyžama, pro dívky i chlapce. Snem každé matky je klidný spánek jejich dětí. Aby bylo děťátko během noci v pohodlí a mělo nerušený spánek, musí se cítit komfortně. Dětská pyžama od nás jsou zárukou pohodlí vašich ratolestí. Po náročném dni dítěti dopřejte veselé 100% bavlněné dětské pyžamo, které si zamiluje.

433_2856_2