Plavky

Koupání, plavání, opalování – to vše se neobejde bez plavek. Plavky jsou v dnešní době víc než jen kus funkčně využívaného oblečení. Plavky vyjadřují Vaši osobnost, to co se Vám líbí a jaká jste.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky jsou trefa do černého. Díky nim lze skloubit pohodlí a praktičnost. Při plavání se plavky neodvazují, nevhrnují se nahoru nebo dolů, jsou prostě tam kde mají být. Lze je využívat při nejrůznějších vodních sportech. Ale ne všechny jednodílné plavky jsou sportovního typu. V jednodílných plavkách můžete vypadat jako královna pláže. Takové elegantní jednodílné plavky mají nejrůznější spony, nášivky, mašličky a ozdoby – prostě spoustu maličkatých krásných věcí, které dělají z nudných jednobarevných plavek Vaše osobní jedinečné plavky. A ještě jedno – narozdíl od dvoudílných plavek se Vám nikdy nemůže stát, že ztratíte horní nebo dolní díl.

lorin-samanta wenda-i_1 winner-jessica

 

 

 

 

 

 

Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky si ženy vybírají nejčastěji. Jsou výborným společníkem při opalování a navíc nezabírají moc místa. Třeba takové klasické bikiny mají většinou horní i dolní díl na zavazování. Košíček bývá vyztužený nebo i nevyztužený. Horní díly se vyrábí i ve vyztužené formě na zapínání, takže svým tvarem a funkcí připomínají běžnou podprsenku, navíc plní i funkci push-up. Dolní díly se už také vyrábí v kalhotkovém střihu bez zavazování, jsou elastické, takže se Vaší postavě dobře přizpůsobí.

lorin-fiona-koralove sensis-bikiny-naomi-ruzove 711xa-NX1A8872-sel-kol-ret

 

 

 

 

 

 

Tankiny

Tankiny jsou výborným kompromisem mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami. Skládají se ze dvou části – plavkových kalhotek a jakoby plavkového tílka. Na první pohled ale vypadají jako plavky jednodílné. Tankiny jsou vhodné třeba pro ženy, které jsou nižší postavy a jednodílné plavky jim na postavě příliš nesedí. Nebo tyto plavky mohou využít také těhotné ženy. No a v neposlední řadě jsou tankiny určeny vlastně pro všechny ženy, kterým se tento módní trend prostě líbí.

primo-bea-tankiny-modrelorin-tankiny-5012-3 winner-raisa-marine

 

 

 

 

 

 

Parea

Parea, plážové tuniky, plážové sukně nebo šátky – to vše je skvělým doplňkem k Vašemu modelu plavek. Tyto kusy plážového oblečení se většinou vyrábí ze speciálního materiálu, který je vhodný k použití u vody.

lorin-pareo-7205-modro-bile2 sukne-margaret2-bila2 lorin-pareo-7205-cerno-bile