Pyžama

Milé dámy, závidíte občas mužům některé jejich kusy oblečení a to že Vám připadají tak neuvěřitelně pohodlné? Tak ještě, že pyžama jim závidět nemusíme. Tam máme výběr stejný, ne-li lepší. Jako nežnější pohlaví si totiž můžeme vybrat z velkých množství barev, vzorů a potisků o jakých se mužům ani nesnilo.

Saténová pyžama

Které z nás by se nelíbilo saténové pyžamo? Neuvěřitelné pohodlí a jemnost, ale i zároveň kvalitu saténového materiálu si oblíbila nejedna žena. Pyžamko ze saténu je velmi příjemné na kůži, v teplých letních nocích může příjemně ochladit a zpříjemnit tak Váš spánek. Vybrábí se v krátké verzi topu a kraťásků nebo si jej také můžete zakoupit v dlouhé elegantní verzi s dlouhými kalhoty a košili s dlouhým rukávem na zapínání.

dkaren-komplet-karen-ruzovy dkaren-modrykompletkaren forex-934-red

 

 

 

 

 

 

Bavlněná pyžama

Není nic lepšího než příjemné měkoučké bavlněné pyžamo. Při volbě pyžama na spaní z bavlny věnujte pozornost jeho kvalitě. Pyžama se dnes vyrábí v mnoha variantách. Můžete si vybrat z různých délek, střihů, barev a motivů. Velmi populární se v poslední době staly pyžama s vtipnými či zajímavými nápisy.

!cid_703C90F3-7947-4BFF-8BF7-288F111ED276 damske-pyzamo-se-srdcem-karla-puntiky-taro-1127 pyzamo-lorin-tyrkysove-italian-fashion

 

 

 

 

 

 

Pyžama z viskózy

Viskóza je poměrně nový materiál, který se používá při zpracování prádla a oblečení. Nejčastěji ho můžeme najít u triček, nočních košilek nebo u pyžam. Viskózová pyžama jsou velmi příjemné na dotek, v zimě hřejí a v létě ochladí kůži. Materiál je hladký a nevytváří se na něm žmolky. Elegantní a zároveň pohodlné – ideální volba pro Váš spánek.

donna-bn-373 donna-bn-379 P 022