Noční košilky

Noční košilky – ryze ženská záležitost. Na rozdíl od pyžam patří nošení nočních košilek pouze dámám. Tento kus šatníku je velmi oblíbený a vyhledávaný. Není to jen praktická záležitost, taková luxusní košilka může potěšit i jako dárek třeba k Vánocům nebo na Valentýna.

Saténové noční košilky

Luxus za příznivou cenu. To odjakživa jsou i budou saténové noční košilky. Tyto noční košilky si ženy oblíbily nejen díky luxusnímu vzhledu a pocitu. Satén je totiž velmi příjemný na kůži, zejména během horkých letních nocí. Tyto dámské košilky bývají také často zdobeny krajkou nebo různými volánky a řasením, takže dodávají košilce na ženskosti.

kalimo-ibiza-steel dkaren-elwira-ruzovadkaren-nel-fialova

 

 

 

 

 

 

Bavlněné noční košilky

Stoprocentní bavlna Vás nikdy nezklame. Pokud nejste jistí, jakou košilku si chcete pořídit, s nákupem bavlněné noční košilky se nikdy nemůžete splést. Bavlna je zárukou kvality a pohodlí při spánku. Je příjemná na kůži, dobře odvádí pot. Bavlněné košilky se často také vylepšují různými veselými potisky a obrázky. Materiály, ze kterých se košilky vyrábí bývají jednobarevné nebo vzorované. Košilky také bývají zdobeny různými volánky nebo jemnými krajkami.

damska-nocni-kosilka-modra-Ksara-826-taroa nocni-kosilka-se-srdcem-ruzova-agnes-taro-933 nocni-kosilka-s-plamenaky-ruzova-247-regina

 

 

 

 

 

 

Noční košilky z viskózy

Materiál zvaný viskóza je čím dál více populární. Je neuvěřitelně příjemný a jakoby chladivý na pokožku. V létě ochladí a o chladných zimních nocích zahřeje. Proto je ideální pro výrobu nočních košilek. Viskózové noční košilky jsou dostupné cenově a jejich kvalita je až nepopsatelná. Vypadají elegantně a budete se v nich cítit jako královna. Tyto košilky jsou podle nás skvělým kompromisem mezi saténovými a bavlněnými košilkami.

forex-907-coral dkaren-ines-kosilka-turkus dkaren-gaja-ecru