Prádlo pro muže

Při vyřčení slov „moje prádelko“ se nám nemusí nutně vybavit jen ženské prádlo. I muži mají své prádelko a nosí ho moc rádi. Pánské prádlo se vyznačuje především maximálním komfortem, který je pro ně tak důležitý při nošení svého prádla.

Pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádlo to jsou především – trenýrky, boxerky a slipy. Nejdůležitějším faktorem při výběru pánského spodního prádla je pohodlí při nošení. Ve svém spodním prádle se musíte prostě cítit. Každému vyhovuje jiný střih nebo materiál, ze kterého je prádlo vyrobeno.

cornette-boxerky-508-37_turquoise-black cornette-boxerky-comfort-02-23 slip-panske-brubeck

Pánská pyžama

Pánové mají rádi komfort i při spánku. Proto je dobré vybrat si nějaké bavlněné pánské pyžamo. Bavlna, ze které se tato pyžama vyrábí bývá tenší nebo i silnější. Tím pádem si můžete vybrat vhodné pyžamo jak na léto, tak i na zimu. V poslední době se vracejí do popularity i tzv. pánské noční košile, ve kterých se můžete cítit opravdu pohodlně. V zimě pánové mohou ocenit i froté pyžama.

kratke-panske-pyzamo-tmave-modre-karel-1072-taro panska-nocni-kosile-filip-cerna-taro-108 panske-pyzamo-kuba-1011-svetle-modre

Pánské župany

K pyžamu se hodí samozřejmě i župan. A pánové určitě také jeden chtějí. Dnes už není zvláštností, že muži nosí župany jak doma, tak i v nemocnici nebo na dovolené. Tak proč si nedopřát třeba nějaký teploučký huňatý pánský župan. Pro letní období se může hodit bavlněný pánský župan. Existují i saténové pánské župany, které působí velmi luxusně a elegantně.

wanmar-bonjour-tmmodry madlen-zupan-pansky-hunaty-max-sedy dkaren-130-pansky-cerny

 

Pánské plavky

Pánské plavky se vyrábí v různých střizích. Můžete si např. vybrat slipové plavky, plavky – boxerky nebo kraťasové plavky. Záleží co, který můž preferuje. Plavky by měly být vyrobeny z kvalitního materiálu, který je elastický a zároveň se skvěle přizpůsobí Vaší postavě.

0094 brevo-navy hydro-sun